WWW.KSPOKLADNIDSYSTEMY.CZ

Pokladní systémy

Počítačové pokladní systémy (POS) jsou nejefektivnějším řešením pro maloobchodní prodejny, restaurace, supermarkety atd.

S výhodou se užívají v případech, kdy klasická registrační pokladna nezvládá zpracovávat kladené nároky na pohyb zboží a množství a složitost informací o zboží a tržbách.

Hlavní výhoda počítačových pokladních systému spočívá v možnosti rozšíření vlastností pokladen připojením vhodných pokladních periférií.

Pokladní systémy - typické schéma

Pokladní systémy - typické zapojení

Typické pokladní systémy - popis prvků

Výběr pokladny, digitální váhy, snímače čárového kódu a dalších pokladních periférií a osobního počítače dává možnost pokladní systém maximálně přizpůsobit kladeným požadavkům pro použití jak v obchodních tak restauračních provozech.

Nabídka periférií pro pokladní systémy:

Pokladní systémy - Snímače čárového kódu Snímače čárového kódu Pokladní systémy - Programovatelné klávesnice Programovatelné klávesnice
Pokladní systémy - Pokladní zásuvky Pokladní zásuvky Pokladní systémy - Zákaznické displeje Zákaznické displeje
Pokladní systémy - Pokladní tiskárny Pokladní tiskárny Pokladní systémy - Fiskální tiskárny Fiskální tiskárny
Pokladní systémy - Programovatelné terminály Programovatelné terminály

Periferie pro pokladní systémy lze libovolně kombinovat s ohledem na požadované použití pokladního systému.

Pracovníci firmy KS - pokladní systémy vám odborně poradí s výběrem jedotlivých hardwarových i softwarových komponent pro pokladní systémy co se týče kvality a výkonu, při zachování minimálních možných nákladů tak, aby výsledný prodejní pokladní systém plně odpovídal vašim požadavkům a náročnosti vašeho provozu.

Copyright © 2006 KS - pokladní systémy, spol. s r. o. webdesign